Sosyal Medya Takip Paneli

  • Sosyal Medya Takip Paneli ile binlerce internet sitesi (Facebook, Twitter, Bloglar, Forumlar ve Google tarafından kayıt edilmiş haber sayfaları) üzerinde, markanız, ürünleriniz ya da rakipleriniz ile ilgili eş zamanlı arama yapabilir; sisteme girdiğiniz anahtar kelimeler hakkında net sonuçlara ulaşabilir; markanız hakkında neler konuşulduğunu anında öğrenebilirsiniz.
  • Sosyal Medya Takip Paneli sayesinde arama motoruna girdiğiniz doğru anahtar kelimeler ile markanız, ürünleriniz, rakiplerinizi, sektördeki trendleri anında takip edebilir, marka ve ürünleriniz hakkındaki algı, görüş ve eleştirileri gözlemleyebilir, böylece, İnternet/Sosyal Medya odaklı iletişim stratejilerinize yön verebilir ve markanızın online itibarını yükseltebilirsiniz.
  • Markanıza özel hazırlanacak olan takip paneli ile arama sonuçlarında markanız ile ilgili tüm verilere, ölçüm ve raporlara anında ulaşabilirsiniz.

Panel Özellikleri:

Anlık Tarama Özelliği:

Sosyal Medya Takip Panelinin eşzamanlı takip özelliği sayesinde hakkınızda çıkan haberler, tartışılan konular ve paylaşımları anlık olarak takip edebilirsiniz.

Hız:

Sosyal Medya Takip Paneli sayesinde hakkınızda gündemde olan bilgileri anlık olarak takip ettiğinizde kriz yönetimini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilir, markanızın prestiji ile ilgili ortaya çıkabilecek sorunların anında önüne geçebilirsiniz.

Raporlama:

Belirlediğiniz zaman aralıkları dâhilinde rapor alabilirsiniz.

Değerlendirme:

Toplanan verileri olumlu /olumsuz olarak değerlendirebilir, çıkan sonuçları analiz ederek markanızın ya da ürünlerinizin itibari ile ilgili değerlendirmeler yapabilirsiniz.

Müşteri analizi:

Sosyal Medya Takip Paneli ile topladığınız verileri kullanarak kişilerin davranışlarını önceden tahmin edebilir, böylece geri dönüşü yüksek pazarlama faaliyetleri gerçekleştirebilir, hedeflerinize daha çabuk ulaşabilir ve müşteri ile bire-bir iletişim kurabilirsiniz.

Rakip analizi:

Sosyal Medya Takip Panelini kullanırken rakipleriniz hakkında müşterilerinizin içgörüsünü anlayarak, stratejinizi farklı verileri de dikkate alarak şekillendirebilirsiniz.